Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10736
Stary 23.02.2012, 21:03
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Cep
Debil - oba żółtka sam wypracował jak idiota. Jeden baran co załatwił 2 mecze w LE
Wydaje mi się, że dziwnym trafem zapomniałeś o Czekaju. Jego wejście było wyjatkowo debilne gdy taranował w polu karnym przeciwnika. Patrząc na jego interwencje w Krakowie byłem przekoanany, że załatwił nam puchary i niestety tak się stało. Zagrał potem dobry mecz w Lubinie ale jak widać puchary to dla niego za wysokie loty. Niestety Moskal wystawił go w pierwszym meczu.

P.S. Oczywiście nie bronię Nuneza bo zrobił głupotę, z tym że nie straciliśmy bramki przez niego jak w przypadku Czekaja.
Odpowiedz cytując