ChG napisał(a):

Brak celnego strzału na bramkę, o czym my w ogóle mówimy.
Nunez, cóż. Jaka liga, taki Argentyńczyk.
Kirm tradycyjnie NAJGORSZY. Człowiek porażka, powinni go oddać do klubu Kokosa i niech biega razem z Małeckim po schodach.
Zaskakująco dobrze zagrała obrona, ale co z tego, jak swojego dnia nie miał Melikson, Iliev wysiadł po 60 minutach, a Genkov...
|
Co zagrało dobrze

?



To że Standard ma kaleki w ataku nie znaczy, że obrona dobrze zagrała. To co wyprawiał Chawez nie wymaga raczej komentarza