Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10734
Stary 23.02.2012, 21:02
ChG napisał(a):Wyświetl post
Brak celnego strzału na bramkę, o czym my w ogóle mówimy.

Nunez, cóż. Jaka liga, taki Argentyńczyk.

Kirm tradycyjnie NAJGORSZY. Człowiek porażka, powinni go oddać do klubu Kokosa i niech biega razem z Małeckim po schodach.

Zaskakująco dobrze zagrała obrona, ale co z tego, jak swojego dnia nie miał Melikson, Iliev wysiadł po 60 minutach, a Genkov...
Co zagrało dobrze?To że Standard ma kaleki w ataku nie znaczy, że obrona dobrze zagrała. To co wyprawiał Chawez nie wymaga raczej komentarza
Odpowiedz cytując