|
No a jaką mamy alternatywe dla Guły? O ile Melikson musi grać na skrzydle to tylko on zostaje do środka. Za to w napadzie na ławce marnował się Biton, gdy na murawie "przebywał" Genkov.
klania sie brak wzmocnienia druzyny ktora sie skompromitowala jesienia .... tak to jest jak Kazek i banda klakierow wmawia i przytakuje Cupialowi ze wszystko jest Ok i nic nie trzeba wzmacniac - byle by sie kolejne pol roku utrzymac przy korycie ...dzisiejszy mecz to po prostu kpina nieudolnosci Wisly na tle bardzo przecietnego rywala ....Wisla odpocznie od pucharów na dluuugo ...choc jesli tak to ma wygladac- gra - polityka transferowa - i oglólny rozwoj to moze nawet lepiej nie pokazywac Europie tego dziadostwa .... koniec Jazdy Bialej Gwiazdy w tym sezonie .....
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 23.02.2012 o godz. 20:56.
|