Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: !!!
Offline
#
10700
23.02.2012, 20:44
Merkury
napisał(a):
Gdyby nie Melikson Basałaja i Stana po tych dwóch latach powinno się wywieść na taczkach. Totalna prowizorka. Słaby trener.
.......nij sie glowa w klawiature, idz do Hyde Parku i napisz co Ci z tego wyszlo!!!
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
palon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palon
Znajdź inne posty napisane przez palon