Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10696
Stary 23.02.2012, 20:34
Nie czarujmy sie. Belgowie szybsi, zwrotniejsi i chce im sie biegać. A nasi graja tak jak w polskiej lidze, ten co ma piłke biegnie, reszta chodzi. Z taka grą nie ma co marzyć o awansie.
Odpowiedz cytując