Wyświetl pojedynczy post
cartoo
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10694
Stary 23.02.2012, 20:32
A ja bym nie jeździł tak po Nunezie. Na dobrą sprawę za co dostał tą drugą żółtą kartkę Miał się usunąć przeciwnikowi Dajcie spokój, ten kut** w niego wbiegł z pełnego rozpędu przecież. Moim skromnym zdaniem faul należał się Wiśle. Co do meczu to dramatycznie słaby, musimy strzelić bramkę żeby awansować a 0 strzałów na bramkę przeciwnika. Wstyd.
Odpowiedz cytując