A ja bym nie jeździł tak po Nunezie. Na dobrą sprawę za co dostał tą drugą żółtą kartkę

Miał się usunąć przeciwnikowi

Dajcie spokój, ten kut** w niego wbiegł z pełnego rozpędu przecież. Moim skromnym zdaniem faul należał się Wiśle. Co do meczu to dramatycznie słaby, musimy strzelić bramkę żeby awansować a 0 strzałów na bramkę przeciwnika. Wstyd.