Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10693
Stary 23.02.2012, 20:25
Szkoda Nuneza, bo to jak na nasze możliwości dobry grajek, ale ten dwumecz ewidentnie mu nie wyszedł. Najpierw wsadził Czekaja na minę a teraz głupio osłabił zespół.
Odpowiedz cytując