Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Dzordzu
Junior Member
Od: 01.2011
Offline
#
6186
23.02.2012, 20:03
A ja tak z innej beczki ;p Potrzebuje poradnika do FM'a 2009. Gdyby ktoś posiadał to bardzo bym prosił o udostępnienie. ]:->
Dzordzu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzordzu
Znajdź inne posty napisane przez Dzordzu