Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10685
Stary 23.02.2012, 19:59
Mi się wydaje, że Wisła prowadziła przez większość czasu grę. Ale stworzyła mało sytuacji bramkowych (praktycznie żadnych)
Odpowiedz cytując