Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
Od: 02.2012
Offline
#
10685
23.02.2012, 19:59
Mi się wydaje, że Wisła prowadziła przez większość czasu grę. Ale stworzyła mało sytuacji bramkowych (praktycznie żadnych)
Zohan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zohan
Znajdź inne posty napisane przez Zohan