Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10683
Stary 23.02.2012, 19:58
Narazie dobrze to nie wygląda... Standard schowany, na wpół-rezerwowym składzie a my atakujemy trójką zawodników, bo bezproduktywnego Genkova nie liczę.

Belgowie mogą pozwolic sobie na taką grę. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie zagramy odważniej.

EDIT: Jest 70 minuta a na placu gry dalej Genkov zamiast Bitona.... Przecież wiadomo, że obok Meliksona jedynie Biton potrafi zrobić coś z niczego. A Moskal czeka. Na końcowy gwizdek chyba. Zachowania Nuneza nawet nie warto komentować...
Ostatnio edytowane przez karas1983 : 23.02.2012 o godz. 20:28.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując