|
Narazie dobrze to nie wygląda... Standard schowany, na wpół-rezerwowym składzie a my atakujemy trójką zawodników, bo bezproduktywnego Genkova nie liczę.
Belgowie mogą pozwolic sobie na taką grę. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie zagramy odważniej.
EDIT: Jest 70 minuta a na placu gry dalej Genkov zamiast Bitona.... Przecież wiadomo, że obok Meliksona jedynie Biton potrafi zrobić coś z niczego. A Moskal czeka. Na końcowy gwizdek chyba. Zachowania Nuneza nawet nie warto komentować...
Ostatnio edytowane przez karas1983 : 23.02.2012 o godz. 20:28.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
|