Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10682
Stary 23.02.2012, 19:57
Praktycznie bez akcji bramkowych w I połowie. Trzeba zaryzykować i pójść frontalnie do ataku, bo taka zachowawcza gra nie wrózy ani jednej bramki, która potrzebna jest po to aby doprowadzić do dogrywki.
Odpowiedz cytując