Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10677
Stary 23.02.2012, 19:52
Szkoda ,że nasi kibice nie uszanowali minuty ciszy przed meczem ...
Co do tych kubków z moczem to ja słyszałem ,że to kibice Standardu rzucali w kibiców Wisły a później może jakiś rewanż dostali i wyszła bitwa zamiast na śnieżki na kubki z moczem.
Odpowiedz cytując