Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10673
Stary 23.02.2012, 19:48
okropny mecz, szachy straszne
teraz trzeba podejsc juz wyzej, przejac pilke, rozegrać bo inaczej się nie uda
wszystko na stojąco stad tyle strat, bezsensownych kiwek
skoro zdominowaliśmy ich u siebie to możemy dać radę i tam - żadnego piekła nie ma, nic się nie dzieje
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując