|
okropny mecz, szachy straszne
teraz trzeba podejsc juz wyzej, przejac pilke, rozegrać bo inaczej się nie uda
wszystko na stojąco stad tyle strat, bezsensownych kiwek
skoro zdominowaliśmy ich u siebie to możemy dać radę i tam - żadnego piekła nie ma, nic się nie dzieje
|