Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10672
Stary 23.02.2012, 19:24
ej chłopaki uratujcie mnie, można gdzieś obejrzeć mecz na jakiejś zagranicznej stacji fta ? najlepiej z hotbirda albo astry 19,2E?
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
Odpowiedz cytując