|
ej chłopaki uratujcie mnie, można gdzieś obejrzeć mecz na jakiejś zagranicznej stacji fta ? najlepiej z hotbirda albo astry 19,2E?
rocco_1906 napisał(a): 
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
|
|