Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4281
Stary 23.02.2012, 18:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
No i skoro :jeżeli Sporting Lizbona ma 4 to Legia ma 3 zdecydowanie na wyrost: to dlaczego wynik pierwszego meczu jest 2:2 ze wskazaniem na was a nie gładkie 0:3 ?
szprotson napisał(a):Wyświetl post
jeśli mają lepszych graczy to gdzie oni byli w ostatnim meczu? Aż 11 było kontuzjowanych?
Argument ze są bogatsi tez jest średni.
Była Legia lepsza w tym meczu czwartek czy nie?
Nie szalałbym, poczekaj na rozstrzygnięcie dwumeczu. Nie bierzesz pod uwagę, że my gramy najlepszy od 15 sezon w pucharach, a oni są w gigantycznym dołku. Zresztą nawet gdyby udało się nam awansować jakiś cudem to dla mnie jasne jest, że podobny wynik może zrobimy w ciągu następnych 5 lat, a Sporting zrobi w tym czasie 5 takich wiosen w pucharach.

Strasznie mnie bawi to polskie gadanie, że Sporting był na Legii słabiutki i Legia dużo lepsza. My mieliśmy giga spinkę, a oni popykali dwa razy i nam dwie wbili bez większych trudności.

P.S. A ile gwiazdek ma PSV? Twente? Spartak?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując