szprotson napisał(a):

|
No i skoro :jeżeli Sporting Lizbona ma 4 to Legia ma 3 zdecydowanie na wyrost: to dlaczego wynik pierwszego meczu jest 2:2 ze wskazaniem na was a nie gładkie 0:3 ?
|
szprotson napisał(a):

jeśli mają lepszych graczy to gdzie oni byli w ostatnim meczu? Aż 11 było kontuzjowanych?
Argument ze są bogatsi tez jest średni.
Była Legia lepsza w tym meczu czwartek czy nie?
|
Nie szalałbym, poczekaj na rozstrzygnięcie dwumeczu. Nie bierzesz pod uwagę, że my gramy najlepszy od 15 sezon w pucharach, a oni są w gigantycznym dołku. Zresztą nawet gdyby udało się nam awansować jakiś cudem to dla mnie jasne jest, że podobny wynik może zrobimy w ciągu następnych 5 lat, a Sporting zrobi w tym czasie 5 takich wiosen w pucharach.
Strasznie mnie bawi to polskie gadanie, że Sporting był na Legii słabiutki i Legia dużo lepsza. My mieliśmy giga spinkę, a oni popykali dwa razy i nam dwie wbili bez większych trudności.
P.S. A ile gwiazdek ma PSV? Twente? Spartak?