Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4280
Stary 23.02.2012, 18:46
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post

Co do Sportingu, a Legii to też śmieszny argument. Obecnie Sporting gra jak gra, ale nie ma wątpliwości, że zdecydowanie większymi możliwościami dysponują Portugalczycy. To, że przechodzą obecnie kryzys nie zmienia faktu, że są zdecydowanie bogatsi, mają lepsze obiekty i mimo wszystko lepszych graczy.
jeśli mają lepszych graczy to gdzie oni byli w ostatnim meczu? Aż 11 było kontuzjowanych?
Argument ze są bogatsi tez jest średni.
Była Legia lepsza w tym meczu czwartek czy nie?

p.s. skad wiesz ze nie przydzielają je eksperci ? (akurat wiem dosc dobrze jak wyglada cała zabawa w EA, ale powiedz mi skad wiesz ze przydzielają je laicy?)

Fangzuo dopóki nie zagrał też sie cieszył podnieta na forum. Manu to juz Skorża powiedział że zrobi różnicę, Jaliens miał pokazać co to znaczy europejski stoper tak samo jak Descarga.

Sarte pisał ze wiekszych gwiazd nie było, a dla mnie po prostu Nacho Novo taką mega gwiazda nie jest. Znam chłopa kojarze nazwisko wiem gdzie KIEDYŚ grał w piłke, ale on nie ma 25 lat.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując