Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Rafael18
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
10663
23.02.2012, 18:20
o dziwo w studiu na razie z 90% czasu jest o Wiśle i nawet dobrze o niej mówią.
Rafael18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafael18
Znajdź inne posty napisane przez Rafael18