Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
maniak4
Junior Member
Od: 09.2010
Offline
#
7934
23.02.2012, 18:16
Panowie jak kupowałem karnet NA C przed Ligą Europy i powiem że większość miejsc była nie dostępna CAŁE C3/90%C2/.90%4/NA C1Oraz C2 sporo miejsc ale wiadomo różnie to bywam z tym C
maniak4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maniak4
Znajdź inne posty napisane przez maniak4