Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
lad21ewt
Member
Od: 08.2008
Offline
#
10662
23.02.2012, 17:54
michael
napisał(a):
Ma ktoś linka do transmisji na Sopcascie? ;]
Public Sport 4
sop://broker.sopcast.com:3912/68445
lad21ewt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lad21ewt
Znajdź inne posty napisane przez lad21ewt