Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Bobus17
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)
Offline
#
10658
23.02.2012, 17:25
piotrex007
napisał(a):
o 17:30 zaczyna się studio Ligi Europejskiej
Będzie to studio gdzieś na necie do obejrzenia ? Bo na meczyki.pl itp nie wiedze.
Bobus17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobus17
Znajdź inne posty napisane przez Bobus17