Wyświetl pojedynczy post
Bobus17
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10658
Stary 23.02.2012, 17:25
piotrex007 napisał(a):Wyświetl post
o 17:30 zaczyna się studio Ligi Europejskiej
Będzie to studio gdzieś na necie do obejrzenia ? Bo na meczyki.pl itp nie wiedze.
Odpowiedz cytując