Kryniu napisał(a):

|
strasznie nisko oceniają nas bukmacherzy dając 1,6-5,50 według beat home. Chyba nawet z Apoelem dawali nam więcej szans. Po pierwszym meczu a oni dalej tak nisko nas cenią. Mam nadzieję że się mylą bo nie mogę tego zrozumieć
|
więcej można zarobić

mnie dopadło teraz i nie wiem co przez 2h będę robił