Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10655
Stary 23.02.2012, 17:05
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
strasznie nisko oceniają nas bukmacherzy dając 1,6-5,50 według beat home. Chyba nawet z Apoelem dawali nam więcej szans. Po pierwszym meczu a oni dalej tak nisko nas cenią. Mam nadzieję że się mylą bo nie mogę tego zrozumieć
więcej można zarobić
mnie dopadło teraz i nie wiem co przez 2h będę robił
Odpowiedz cytując