|
napiwks- legionista, prowokuje, kłóci itd. Za burdel w SB.
Robić z nim porządek zamiast udzielania się w temacie na jakże wysokim poziomie pt. "Jebnij głową w klawiaturę".
Dziękuje.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|