|
Senior Member
Offline
|
#1926

23.02.2012, 16:50
|
Lacrima napisał(a): 
Mógłby ktoś wrzucić link do zdjęcia widoku zamglonego Krakowa, na którym był również stadion Wisły?
Wiem, że niedawno to zdjęcie krążyło po Facebooku, ale nie mogę go znaleźć.
|
Łap :
http://oi43.tinypic.com/i6ci0i.jpg
|
|