Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10651
Stary 23.02.2012, 16:31
Prawde mowiac szkoda byloby odpasc. Standard w tej chwili nie jest chyba w najwyzszej formie, do tego dzis zagra bez kilku zawodnikow. My zaczelismy niezle ta runde jesli chodzi o gre. Wygladalo to w tych dwoch meczach calkiem pozytywnie (tu mam na mysli przede wszystkim ofensywe) natomiast gorzej w defensywie. Najbardziej niepokojace jest to, ze te trzy stacone gole ze Standardem i Zaglebiem wynikaly z wlasnych glupich bledow indywidualnych. Tego trzeba koniecznie dzis uniknac jesli myslimy o awansie.
W pierwszym meczu Belgowie nie pokazali nic wielkiego i licze na to, ze dzis oslabieni i w nie najwyzszej formie rowniez nie zagraja wielkiego meczu. Wtedy bedzie duza szansa na awans. Fajnie byloby go wywalczyc bo w kolejnej rundzie Hannover lub Brugia a wiec kolejni z ktorymi mozna powalczyc

A wiec naprzod Wislo! Dzis wielki dzien
Odpowiedz cytując