Wyświetl pojedynczy post
Evenstar
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4594
Stary 23.02.2012, 16:24
Ogladalem ostatni mecz Legii i Wisełki na Ipli, zadnych problemow, a lacze mam fatalne. Z mojej strony - polecam. A mecz to tylko piątak.


Odpowiedz cytując