Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Evenstar
Member
Od: 04.2009
Skąd: Koszalin
Offline
#
4594
23.02.2012, 16:24
Ogladalem ostatni mecz Legii i Wisełki na Ipli, zadnych problemow, a lacze mam fatalne. Z mojej strony - polecam. A mecz to tylko piątak.
Evenstar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Evenstar
Znajdź inne posty napisane przez Evenstar