Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
kamilo941
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
1468
23.02.2012, 16:23
O kurde! Zajebi*ty pomysł! Normalnie nie wiem co napisać, ile o robiłeś
?
kamilo941
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo941
Znajdź inne posty napisane przez kamilo941