|
Jak Wisełka nie awansuje to będę załamany jak po każdym odpadnięciu z europejskich pucharów. Wiem, że 1/16 LE to duży sukces, jeszcze jak się popatrzy na ostatnie "dokonania" z Levadią i Karabachem, ale i tak będzie bolało. Jak awansujemy to i Legię obejrzę, jak nie to sobie daruję, bo nie chciałbym abyśmy odpadli, a Warszawa awansowała. Jeśli ma Legia awansować to wraz z Wisłą.
|