Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
kamilo941
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
1110
23.02.2012, 16:18
Co do serii SE Walkman, muzyki słucha się na nich IDEALNIE oczywiście do tego są potrzebne jakieś fajne słuchaweczki.
Jedyny błąd który jest bardzo często w SE to szybko psujący się wejście do ładowania.
kamilo941
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo941
Znajdź inne posty napisane przez kamilo941