kamilo941 napisał(a):

Kurde, ileż można czekać.....
Już czuje te ciary po całym ciele jak któryś z naszych grajków strzeli bramkę!
|
Też czekam, choć sam mecz już zleci szybko jak zawsze. Btw, oduczcie się ludzie mówienia na swoich piłkarzy "grajki". Szanujmy swoich.