Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10648
Stary 23.02.2012, 16:13
kamilo941 napisał(a):Wyświetl post
Kurde, ileż można czekać.....
Już czuje te ciary po całym ciele jak któryś z naszych grajków strzeli bramkę!
Też czekam, choć sam mecz już zleci szybko jak zawsze. Btw, oduczcie się ludzie mówienia na swoich piłkarzy "grajki". Szanujmy swoich.
Odpowiedz cytując