Temat
:
Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
kamilo941
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
75
23.02.2012, 16:05
http://2.bp.blogspot.com/-7XjuG-iOoZ...0/IMG_9027.JPG
Wiślacy zajebi*cie się prezentowali!
kamilo941
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo941
Znajdź inne posty napisane przez kamilo941