Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kamilo941
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
10644
23.02.2012, 15:58
Kurde, ileż można czekać.....
Już czuje te ciary po całym ciele jak któryś z naszych grajków strzeli bramkę!
kamilo941
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo941
Znajdź inne posty napisane przez kamilo941