Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
KrajanTSW
Member
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice
Offline
#
10642
23.02.2012, 15:45
ja za to nie mogę się doczekać. nie mam co robić, nie zasnę teraz. Podobnie jak Voin po pierwszym gwizdku zaczynam się trząść
KrajanTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KrajanTSW
Znajdź inne posty napisane przez KrajanTSW