Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Jakubus
Member
Od: 11.2005
Offline
#
20464
23.02.2012, 15:26
http://www.verano-konwektor.pl/pl/re...la-krakow.html
nie wiem czy ktoś te zdjęcia widział, ale jedne chyba z lepszych z naszego stadionu
Jakubus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jakubus
Znajdź inne posty napisane przez Jakubus