Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
10639
23.02.2012, 15:24
Wizard
napisał(a):
2002-11-28 : Wisła - Schalke 1-1
2002-12-10: Schalke - Wisła 1-4
2012-02-16: Wisła - Standard 1-1
2012-02-23: Standard - Wisła ?
Liczę na miły prezent z okazji 10-lecia
przecież to 9 lat i 2 miesiące
zybert77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zybert77
Znajdź inne posty napisane przez zybert77