Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10637
Stary 23.02.2012, 15:18
pamiętam akurat w trakcie meczu z Schalke 1-4 siedziałem u dentysty na fotelu.. tak przeżywałem w radiu, że żadnego bólu nie czułem, kompletnie byłem oderwany od rzeczywistości

oby dzisiaj powtórka była !
Odpowiedz cytując