Wyświetl pojedynczy post
Clanowy
Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10635
Stary 23.02.2012, 15:13
mariutto napisał(a):Wyświetl post
Macie jakiś sposób na opanowanie nerwów? Na teraz. Bo nie mogę już wytrzymać. Trzęsę się cały przed tym meczem. Stres jest ogromny.
1. Uświadomić sobie, że są rzeczy ważniejsze na świecie niż "głupi mecz".
2. Pomyśleć, że w niedzielę kolejny mecz, który trzeba wygrać.
Odpowiedz cytując