mariutto napisał(a):

|
Macie jakiś sposób na opanowanie nerwów? Na teraz. Bo nie mogę już wytrzymać. Trzęsę się cały przed tym meczem. Stres jest ogromny.
|
1. Uświadomić sobie, że są rzeczy ważniejsze na świecie niż "głupi mecz".
2. Pomyśleć, że w niedzielę kolejny mecz, który trzeba wygrać.