Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4268
Stary 23.02.2012, 15:09
Liga bedzie ciekawsza Kasa i CV nie gra i to kazdy srednio rozgarniety kibic kopanej wie. Moze byc roznie. W sumie czekam na czasy, w ktorych w kazdym klubie ekstraklasy gra taki Novo, Blanco czy Ljuboja. Mamy w sumie albo ponadprzecietnych jak Meleks, i nasze stare wilki typu Frankowski no i Rasiak Ciekawe gdzie w tym wszystkim miejsce dla mlodych. Pamietajmy, ze taki Slask nie ma wielkich nazwisk, ale juz nie jeden sie tam promuje. To tez droga i moim zdaniem najlepsza. Trzymac sie miejsc pucharowych,walczyc o LM/LE i nie robic kominow placowych by nie skonczyc jak...chyba skonczy Lech.
Idziemy sladem innych, mocniejszych lig, brakuje tylko systematycznosci...No i szejka jakiegos Oj wtedy to by sie dzialo

Salenko i jego 18 minut w Pogoni ? Pamietam ten mecz, to bylo cos


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując