Liga bedzie ciekawsza

Kasa i CV nie gra i to kazdy srednio rozgarniety kibic kopanej wie. Moze byc roznie. W sumie czekam na czasy, w ktorych w kazdym klubie ekstraklasy gra taki Novo, Blanco czy Ljuboja. Mamy w sumie albo ponadprzecietnych jak Meleks, i nasze stare wilki typu Frankowski no i Rasiak

Ciekawe gdzie w tym wszystkim miejsce dla mlodych. Pamietajmy, ze taki Slask nie ma wielkich nazwisk, ale juz nie jeden sie tam promuje. To tez droga i moim zdaniem najlepsza. Trzymac sie miejsc pucharowych,walczyc o LM/LE i nie robic kominow placowych by nie skonczyc jak...chyba skonczy Lech.
Idziemy sladem innych, mocniejszych lig, brakuje tylko systematycznosci...No i szejka jakiegos

Oj wtedy to by sie dzialo
Salenko i jego 18 minut w Pogoni

? Pamietam ten mecz, to bylo cos
