Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Pepsaj
Member
Od: 11.2008
Offline
#
10634
23.02.2012, 14:51
Wizard
napisał(a):
2002-11-28 : Wisła - Schalke 1-1
2002-12-10: Schalke - Wisła 1-4
2012-02-16: Wisła - Standard 1-1
2012-02-23: Standard - Wisła ?
Liczę na miły prezent z okazji 10-lecia
To już 10 lat?! Bez jaj, kiedy to uciekło...
Pepsaj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepsaj
Znajdź inne posty napisane przez Pepsaj