Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
hejR22
Member
Od: 01.2011
Offline
#
10632
23.02.2012, 14:38
sposob na opanowanie nerwow? ja staram sie wgl nie denerwowac, bo tak czy siak wiem ze to bedzie ciezki mecz w ktorym moze zdarzyc sie wszystko, oby awans WISEŁKI
))
hejR22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hejR22
Znajdź inne posty napisane przez hejR22