Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
1920
23.02.2012, 11:52
Materiał z oficjalnej strony Standardu dot. meczu w Krakowie. Najogólniej : przyjezdni wypowiadaja się na temat uroków miasta i kwestii organizacyjnych. Tu część 2.
http://standard.sudpresse.be/multime...=fr&target=621
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
tomsts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomsts
Znajdź inne posty napisane przez tomsts