Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1920
Stary 23.02.2012, 11:52
Materiał z oficjalnej strony Standardu dot. meczu w Krakowie. Najogólniej : przyjezdni wypowiadaja się na temat uroków miasta i kwestii organizacyjnych. Tu część 2.

http://standard.sudpresse.be/multime...=fr&target=621
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując