Wyjściowy skład dokładnie taki jak w pierwszym spotkaniu. Poza Małeckim i Czekajem. W ich miejsce Iliev i Jaliens.
Bardzo mocny pressing od 1 minuty, prowadzić grę jak najdalej od swojej bramki i powinno być dobrze. Przy problemach kadrowych przeciwnika i chyba dość średnim obecnie morale, nawet na chwilę nie wolno odpuścić.
Dobry moment na pyknięcie Belgów.
Ciekawie też może być na trybunach
