Ja grałem awans Wisły po kursie 3.00 w Betcliku.
Może się powtórzyć sytuacja jak z pierwszego meczu, że Liege szybko strzeli a Wisłą gdzieś pod koniec jak już będzie miała nóż na gardle. Na czyste 2 jest 5.50.
Na legie kursy na awans - 5.00, a czyste 2 - 7,50
Można ktoś się pokusi
