Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10619
Stary 23.02.2012, 10:36
Musimy się cofnąć ale nie za głęboko i próbować przechwycić i skontrować. Belgowie będą grali niestandardowym zestawieniem, może nie będzie bramkarza. Jak im strzelimy bramkę mogą zgłupieć. Ja stawiam 1-4 jak za dawnych dobrych lat.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując