Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10618
Stary 23.02.2012, 10:25
Mimo wszystko jest ten niepokój. Pamiętam jak graliśmy z Anderlechtem i jak dostaliśmy nieźle po du**e. 3-1 to był najmniejszy wymiar kary.

Przedewszystkim nie można się załamać nawet jak pierwsi stracimy bramkę, bo przedewszystkim musimy coś strzelić. Sam jestem ciekaw czy rzucimy sie od początku czy będziemy grać spokojnie z tyłu by na ostatnie 15 minut postawić na jedną kartę.
Odpowiedz cytując