Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10617
Stary 23.02.2012, 10:22
Moim zdaniem w dalszym ciągu gra obronna prezentuje się w wykonaniu Wisły katastrofalnie - oba dotychczasowe spotkania zostały w dużej mierze "przegrane" przez błędy indywidualne naszych obrońców a tego wyeliminować się nie da. Tak jak pisałem po spotkaniu przy Reymonta z Belgami najbliższe dwa tygodnie mogą być decydujące w kontekście przyszłorocznych pucharów, ich brak spowoduje, że koncepcje Basałaja można będzie wyrzucić do kosza.

W tym spotkaniu nie daję większych niestety szans Wiśle na sukces - każdy gol Belgów = dwóm golom naszych aby wygrać spotkanie i awansować.
Odpowiedz cytując