Wyświetl pojedynczy post
Clanowy
Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10614
Stary 23.02.2012, 09:33
No cóż. Szansa jest duża ale ja myślę, że jeśli nie strzelimy 2 bramek to nie przejdziemy Belgów. Do naszej coś na pewno wpadnie na początku meczu. Do 10 min. pewnie będziemy 0:1 w plecy. Zobaczycie jak się Standard na nas rzuci to nasza genialna obrona nie będzie wiedzieć, z której strony nadciąga nawałnica.

Potem może być różnie. Jeśli uda się pyknąć 2 gole to myślę, że awansujemy.
Odpowiedz cytując