Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17434
Stary 23.02.2012, 09:19
Panowie i Panie dziś mamy wielkie piłkarskie święto z udziałem naszego klubu. Myślę, że na jeden dzień możemy zamknąć ten temat i skoncentrować się na meczu.
Obiecuje jutro o rano otworzyć ten temat.
Odpowiedz cytując