|
Akurat o koncentracje jestem spokojny, zauwazylem ze kazdy nasz klub ktory gra w Europie ma syndrom Zwycięzcy... czy to Amica, Legia czy Wisla kazdy jeden lepiej wyglada w meczach LE a potem zawodzi w LP
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|