|
Nie wiem jak w robocie wysiedzę dzisiaj,zaczęło sie kuźwa.Nawiązując do Apoelu,bo ktoś tu pisał,może w innym temacie,że tam też szansa itd itp,to chciałbym zauważyć,że na Cyprze to oni musieli odrabiać straty.Łatwiej atakować niż się bronić,szczególnie nam,bo wiadamo która formacja mocniejsza.Mam nadzieje,że siądziemy na nich i będziemy dusić,a wtedy wszystko możlwie.
Do boju Wisełka!!
|