Szansa jest spora,oby chłopaki uwierzyli w siebie

Standard bez podstawowego bramkarza,stopera i def pomocnika i na fali spadkowej jest na pewno do przejscia,obysmy tylko nie dali sie stlamsic w ciagu pierwszych 15 minut to bedzie dobrze...
Byleby awansowac,potem juz Hannover i zdarzyc sie moze wszystko.