Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10611
Stary 23.02.2012, 01:44
Szansa jest spora,oby chłopaki uwierzyli w siebie
Standard bez podstawowego bramkarza,stopera i def pomocnika i na fali spadkowej jest na pewno do przejscia,obysmy tylko nie dali sie stlamsic w ciagu pierwszych 15 minut to bedzie dobrze...
Byleby awansowac,potem juz Hannover i zdarzyc sie moze wszystko.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując